• Wydarzenia 2019/2020

• Kwiecień 2020r.

Od początku kwietnia szkoła prowadzi zdalne nauczanie wykorzystując projekt G Suite firmy Google. Czyli zadania, ćwiczenia, testy, materiały edukacyjne przekazywane są i odsyłane na  Classroom, a na lekcje zdalne z nauczycielem łączymy się  w meet.

25 marca 2020r.

Nasza Szkoła zgodnie z rozporządzeniem MEN przechodzi na zdalne nauczanie.

12 marca do 25 marca 2020r.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno wychowawczych z powodu pandemii w całym kraju.

5 lutego 2018r.

Turniej szachowy o Puchar Prezydenta Miasta

Nasza drużyna:
          Igor Szulczak, Jarek Gołąbowski oraz Jakub Paździor
          zajęła 3 miejsce na 11 startujących szkół podstawowych w grupie wiekowej klas IV-VIII

Gratulacje

20 grudnia 2018r.

Jasełka i wigilie szkolne.

8 listopada 2019r.

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości oraz
                                    "Do hymnu" o godzinie 11:11 na 101 lat Niepodległej.

28 października 2019r.

Uroczystości ku czci Powstańca Śląskiego Emila Walesy.

W godzinach przedpołudniowych uczniowie w trzech grupach zwiedzali Chorzów Stary. Tak właśnie: Stary Chorzów! Okazuje się, że własna dzielnica jest o wiele ciekawsza, niż można przypuszczać.
                        Pan Adam Lapski z Urzędu Miasta był przewodnikiem. Opowiedział ciekawostki o dawnych mieszkańcach, o domach, w których mieszkali Powstańcy, o pomnikach, których już nie ma i naszej szkole, ulicy i kościele.
                        O godzinie 12:00 w naszym kościele rozpoczęła się uroczysta Msza Święta ze wspomnieniem Powstańca Śląskiego Emila Walesy. Potem przemarsz ze sztandarami i klasą mundurową na cmentarz. Przemówienia, składanie wiązanek i zapalanie zniczy na grobach sześciu Powstańców Śląskich z Chorzowa Starego, których miejsca pochówku zostały zlokalizowane, a nagrobki odnowione z inicjatywy IPN.

Cześć ich Pamięci

27 września 2019r.

Drużynowe Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Szachach. Nasza drużyna zajęła 5 miejsce na 14 startujących podstawówek.
                                    Dla Julki Steuer, Patryka Skulskiego, Igora Szulczaka i Tomka Bazana wielkie

GRATULACJE.

24 września 2019r.

Rajd rowerowy, spływ kajakowy, wizyta w wiosce indiańskiej, kiełbaski i ...

20 września 2019r.

Festyn Pożegnanie lata

2 września 2019r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.